Ľubo Olach

03.10.2012

POSLEDNÉ VAROVANIE

Na tohtoročnom vianočnom trhu mi vyjde román vo vydavateľstve Marenčin PT spol. s.r.o. POSLEDNÉ VAROVANIE.

Na tohtoročnom vianočnom trhu mi vyjde román vo vydavateľstve Marenčin PT spol. s.r.o.  POSLEDNÉ  VAROVANIE. A preto milí priatelia: 

 

23. októbra o 10.00 hod. budem mať v knižnici v Zlatých Moravciach besedu aj o mojej novej knižke Posledné varovanie, ktorú budem krstiť 11.11. o 11.00 hod. na Knižnom veľtrhu v Inchebe. Všetkých Vás na besedu srdečne pozývam. 

 


Hlavné postavy románu POSLEDNÉ VAROVANIE novinár, generálny riaditeľ veľkého podniku a vexlák Gubat, majú jedno spoločné. Uvedomili si, že po revolúcii 89 ich spokojný život na relatívne vysokej úrovni končí. Preto spojili svoje sily a vďaka valutovým špekuláciám získavajú počiatočný kapitál na podnikanie. Potom sa ich cesty rozchádzajú. Z Gubata sa stáva šéf mafie, generálny riaditeľ Rudi sa stáva jeden z najvplynejších mužov Slovenska a z novinára  Mikyho je veľký mediálny boss. Títo traja muži ťahajú nitky na najvyšších miestach v politike, hospodárstve, ale aj ďaleko za hranicami Slovenska. Nie všetci to prežijú, ale život na hranici rizika si vyberá svoju daň.

Rýchly kontakt

Kontaktný formulár